En İyi Bahis Sitesi

Avatar 1080p izle hd Türkçe Altyazılı

Reklamı Geç
7.9
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Avatar 1080p izle hd Türkçe Altyazılı

Avatar - Film Konusu:

Avatar 1080p izle hd Türkçe Altyazılı

Avatar, 3 boyutlu film tecrübesini gerçek kalitesinde yaşadığımız filmlerden biri. Yazan ve yöneten James Cameron. Yıllar evvel yazdığı ama kullanılan teknolojinin yeterli olmadığını düşünüp beklettiği bu proje 2009 senesinde vizyonlardaydı. Avatar, Imdb sitesinde 7,9 puana sahip.
Biraz da filmin konusundan bahsedelim.
Jake Sully (Sam Worthington) abisinin ölümünden sonra, ona dna yapısı en çok benzeyen kişi olarak, bir araştırma görevine gönderilir. Jake eski bir askerdir. Savaş zamanında sakatlandığı için tekerlekli sandalye ile hayatını sürdürmektedir. Bu proje, alkol batağındaki sefil hayatından kurtulması için Jake'e bir umut olacaktır. Jake'in görevi Pandora isimli bir gezegende, bilincinin aktarıldığı bir avatarı yönetmektir. Pandora gezegeni yaşam ve enerji kaynakları açısından insanların istediği madenlere sahiptir. Jake Navi halkının güvenini kazanıp bu madenlerin kazanılmasını sağlamalıdır. Jake, avatar bedeninde olduğu bir zamanda Doktor Grace Augustine'e (Sigourney Weaver) yardım ederken, bir yaratık tarafından kovalanır ve geri dönemez. Navilerin prensesi Prenses Neytiri Jake'in hayatını kurtarır ve aralarında bir yakınlaşma olur. Jake onlardan biri olabilmek için testlerden geçecek ve Albay Miles Quaritch'in emirlerine karşı gelerek gezegenin yaşam kaynaklarını savunacaktır. Savaş günü geldiğinde Jake, bulunması gereken safı seçecektir.
Avatar 1080p izle görsel bir şölen sunuyor bizlere. İzlememiş olan çok şey kaçırır. Israrla tavsiye ettiğimiz filmlerden biri. Avatar 1080p izle hd kalitede Türkçe Altyazılı olarak beğenilerinize sunulmuştur. Film hakkındaki görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın. 1080p film izle siteniz Sinemapol keyifli seyirler diler, yorumlarınızı bekler.

Avatar 1080p izle hd Türkçe Altyazılı” için 9 yorum yapılmış.

 1. YasarD 6 Ocak 2015 saat 18:32 # Ziyaretçi

  bu filmin turkçe dublajını da ekleyebilir misin admin rica etsem.

  • LeoS 6 Ocak 2015 saat 18:34 #

   Arama yaparsan türkçe dublajın oldugunu görebilirsin 🙂

 2. YasarD 6 Ocak 2015 saat 18:39 # Ziyaretçi

  sağol admin kusura bakma bakmadım çok hızlısın ayrıca böyle bir site başka yok filmler çok kaliteli 1080p inşallah bozulmaz

  • LeoS 6 Ocak 2015 saat 18:45 #

   Açıldığımız Günden beri çizgimizcen sapmadık ve sapmicaz iyi seyirler dilerim..

 3. chuki 8 Ocak 2015 saat 15:53 # Ziyaretçi

  türkçe dublajı varken bu kalitede neden tr altyazı ekliyosunuz???????

 4. dexter dex 8 Ocak 2015 saat 20:31 # Kayıtlı Üye

  altyazılı seçeneklerinin bulunmasını mükemmel oluyor dublaj o etkiyi veremiyor altyazılı kadar ..heralde izlemeyen kalmamıştır mükemmel filmi admin ellerine sağlık

 5. engin 15 Ocak 2015 saat 04:04 # Ziyaretçi

  Dünya ‘nın en iyi bilimkurgu filmlerinden biri efekt ve hayalgücünün tasarlandığı insanın temel içgüdüleriyle hazırlanmış fevkelade bi film.

 6. Eversea 15 Nisan 2015 saat 22:29 # Ziyaretçi

  Kaçıncı izleyişim bilmiyorum ama her izleyişimde sountrouck’ları beni acayip etkiliyor. Filmi izlemekte kuşku duyan yoktur herhalde.

 7. Erkan ASLAN 20 Aralık 2016 saat 22:58 # Kayıtlı Üye

  Cameron bizi kandırdı 🙂 2009 da izlediğimde 2013 de devamı gelecek diye ropörtajı vardı, ama vazgeçti 🙁 Siz izleyip görsel şölenden vazgeçmeyin ?? İnsanın gelecekteki olması gereken versiyonudur onlar 🙂 Selamımı da söyleyin göreceğiniz o güzel kadına

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.