Baskın Karabasan izle Full HD Türkçe 1080p

Reklamı Geç
5,7
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Baskın Karabasan izle Full HD Türkçe 1080p

Baskın - Film Konusu:

Baskın Karabasan izle Full HD Türkçe 1080p

Hikaye 5 polis arkadaşın bir gece gizemli bir kabus ağının içine düşmesini anlatıyor. Gece devriyesi esnasında gelen yardım çağrısı üzerine destek için gittikleri yerde, kendilerini dış dünyayla iletişimleri kesilmiş bir şekilde eski bir Osmanlı karakolu harabesinin karşısında buluyorlar.
Baskın aslında Can Evrenol’un 2013 yılında çektiği aynı isimli kısa filminden yola çıkılarak uzun metraj haline getirdiği bir proje. Kısa film dünya genelinde kırktan fazla korku filmi festivalinde yer alarak büyük ses getirmişti.
Uzun metrajın Toronto’da açıklanmasının ardından, kısa sürede Amerika, İspanya, Fransa, Almanya, İngiltere, Arjantin, Meksika, Kore ve Japonya’daki korku filmi festivallerinden de resmi seçki haberleri gelmek üzere.

Yapımcı firma MO Film ve line-production’da Film Colony’nin desteğiyle, 4 hafta süren ön hazırlıktan sonra başlayan çekimler, 28 gecede tamamlandı. Hiç gün ışığı kullanılmayan filmde, görüntü yönetmenliğini Alp Korfalı, sanat yönetmenliğini Sıla Karakaya yaparken, projenin yazım ve çekim aşamasındaki en önemli isimlerinden biri de Zombistan ve Şafak Ayazı gibi çizgi romanlarından tanıdığımız Cem Özüduru oldu. Çekimler geçtiğimiz Aralık ayında, İstanbul’da 4 farklı mekanda yapıldı.

Baskın Karabasan izle Full HD Türkçe 1080p” için 8 yorum yapılmış.

 1. ILKIN SOLTANOV 11 Eylül 2016 saat 22:02 # Kayıtlı Üye

  sacka film

 2. Muhammed 12 Eylül 2016 saat 11:40 # Ziyaretçi

  saçma gibi bişi pek elde tutulur bişi yok

 3. Emre 12 Eylül 2016 saat 23:42 # Ziyaretçi

  iyi bir film değil belki tartışılır. ama değişik. erotik öğelere yer veren sürrealistik korku şeklinde özetliyorum. bir de kasımpaşalı gibi bitirim takılan uzaylı var 🙂

 4. kartalice 15 Eylül 2016 saat 23:47 # Ziyaretçi

  iğrenç bir film.doğru düzgün konusu bile yok. ayrıca 2cümleden biri küfür. vakit kaybı. bitirmeden kapattım.SAÇMA!

 5. mazda lantis 23 Eylül 2016 saat 23:42 # Ziyaretçi

  amatör çekim gibi filmin en sonunda biraz hareketli sahneler var. bolca küfürlü. konu itibariyle sizi içine çekiyor ama içi boş

 6. Memo 24 Eylül 2016 saat 01:25 # Ziyaretçi

  Film tam bir fiyasko …Konu farklı filmin akışı farklı gidişatı bambaşka bir yere çıkıyor.Birde finalde Amerikan filmlerindeki gibi bir izlenim vermeye çalışmışlar ne yazık ki alakasız olmuş.

 7. Engin 2 Kasım 2016 saat 21:35 # Ziyaretçi

  Sakın seyretmeyelim aşırı küfürlü iğrenç bir filim.

 8. Suat 5 Kasım 2016 saat 20:18 # Ziyaretçi

  Sinemapol cokmu yada iflas etmiş uzun zamandır film düşmüyor başka siteler cayır cayır yeni filmler duşuyor ama cok sevdigimiz sinemapol bizleri üzüyor ltf adminlerim dikkatine 😭neden acaba….?😭

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.