×
×

Benimle Kal Türkçe Dublaj HD izle

Reklamı Geç
8.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Benimle Kal Türkçe Dublaj HD izle

Stand by Me - Film Konusu:

Gordie Lachance bir yazar olarak çocukluk günlerinde geçirdiği bir olaya yoğunlaşır. Çocukluğunu geçirdiği kasabada Chris, Teddy ve Vern onun en iyi arkadaşlarıdır. Kasabalarında küçük bir erkek çocuğu kaybolmuştur ve öldüğü sanılmaktadır. Dört arkadaş bekledikleri macerayı yaşayabilmek için küçük çocuğu bulmaya karar verirler ve bunun için ormanda araştırma yapmaya başlarlar. Ancak kasabada daha büyük çocuklardan oluşan bir çete de kaybolan çocuğu aramaya başlamıştır. Sonunda iki grup arasında bir rekabet doğar, fakat bu durum onları daha talihsiz bir olaya sürükleyecektir. Sinemapol iyi seyirler diler..
Benimle Kal Türkçe Dublaj HD 1080p izle

Benimle Kal Türkçe Dublaj HD izle” için 2 yorum yapılmış.

  1. 2pac Amaru Shakur 11 Şubat 2015 saat 20:33 # Kayıtlı Üye

    Filmi ilk izleyen ve ilk yorumu yapan benim.

    Kısaca şöyle bir yazı yazmak isterim. Film Dram filmi olarak iyi çok başarılı bir film. Filmin içinde Efekler olsun patlamalar araba kazaları vs gibi macera veya bilim kurgu filminde bulacağınız tarzdan sahneler yok. Guguk kuşunu izlediyseniz film çok az onu andırdı bana DRAM filmi sevenler için bence gayet başarılı bir film. Kendi görüşüm 10/7 Bence küçümsenmemesi gereken ve kesinlikle izlenmesi gereken bir film. 🙂 İyi seyirler.

  2. Zeynep 20 Mart 2016 saat 05:36 # Ziyaretçi

    Film kesinlikle muhteşem artık günümüzde böyle güzel hikayeler böyle güzel oyunculuklarla seyirciye ulaşamıyor ben kesinlikle çok etkilendim çocukluk anıları muhteşemdir arkadaşlıklar bu film ile duygulanmayan çocuk olmamış demektir iyi seyirler.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.