Cennet Gibi (2005) Türkçe Dublajlı HD izle

Reklamı Geç
6.7
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Cennet Gibi (2005) Türkçe Dublajlı HD izle

Just Like Heaven - Film Konusu:

San Francisco’da bir apartman dairesi kiralayan David’in (Mark Ruffalo) istediği en son şey bir ev arkadaşıdır. Ortalığı henüz derleyip toplamıştır ki, ansızın Elizabeth (Reese Witherspoon) adlı genç bir kadın ortaya çıkar. Üstelik apartman dairesinin kendisine ait olduğunda ısrar etmektedir…David ortada büyük bir yanlış anlama olduğunu düşünür. Aniden görünen Elizabeth’in aniden ortadan kaybolmasına kadar da bu düşüncesi devam eder. Kapı kilitlerini değiştirmek de Elizabeth’i yıldırmaz. Kafasına göre David’i ziyaret eder . Üstelik sürekli olarak ortaya çıkmakla kalmayıp, “Benim evimde nasıl kendi hayat tarzını kurarsın” diyerek sürekli David’i rahatsız etmektedir.

Elizabeth’in bir hayalet olduğuna ikna olan David, onun tamamen , geri gelmemecesine , “öteki tarafa” geçmesi için çaba harcamaya karar verir. Öte yandan Elizabeth de bu dünyaya ait olmayan birtakım yeteneklere sahip olduğunu fark etmiştir. Örneğin duvarların içinden geçebilmektedir. Ölmek üzereyken her nasılsa canlı kaldığına ve öbür dünyaya geçemediğine o da ikna olmuştur.

Elizabeth ile David kafa kafaya vererek, Elizabeth’in aslında kim olduğunu, şu anki durumuna nasıl geldiğinin ardındaki gerçeği araştırmaya başlarlar. Bu arada ilişkileri derinleşerek aşka dönüşür. Gelecekte beraber yaşamaya yönelik güzel hayaller kurmaya bile başlamışlardır. Bu hayallerinin yok olup gitmemesi için önlerinde ne yazık ki çok az zaman kalmıştır.
Cennet Gibi (2005) Just Like Heaven Türkçe Dublajlı 1080p HD izle

Cennet Gibi (2005) Türkçe Dublajlı HD izle” için 4 yorum yapılmış.

 1. yücel 30 Nisan 2015 saat 22:09 # Ziyaretçi

  adminim benim film isteklerimi yüklemişsin önemsenmek kadar güzel bir duygu yok dünyada. Allah yolunu açık etsin beni çok mutlu ettin seviyorum seni güzel insan

 2. çağatay gemeç 26 Haziran 2015 saat 03:09 # Kayıtlı Üye

  güzel film tavsiye ederim

 3. Engin T 24 Ocak 2016 saat 22:26 # Kayıtlı Üye

  izlemenizi tavsiye ederim güzel bir film

 4. filimilim 15 Mart 2016 saat 01:53 # Ziyaretçi

  vasat bir film…

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.