×
×

Child of God izle Tanrının Oğlu Hd Türkçe (2013)

Reklamı Geç
5.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Child of God izle Tanrının Oğlu Hd Türkçe (2013)

Child of God - Film Konusu:

Child of God izle Tanrının Oğlu Hd Türkçe (2013)

Child of God (Tanrının Oğlu) filmi gerilim, korku ve suç üzerine sert bir film. 104 dakika süren filmin imdb puanı 5,6. Soğuk kanlı cinayetlerle dolu bir gerilim. James Franco 2013 yapımı bu filmi hem yazmış hem yönetmiş. Küçük bir rolde de kendisini izliyoruz. Başrolde Lester Ballard karakteriyle izleyeceğimiz Scott Haze ise role tam oturmuş. Tam bir psikopat diyebiliriz. Haze bu role hazırlanmak için izole edilmiş bir kabinin içinde uzun süre yaşamış ve bir mağarada uyumuş. 20kg üzerinde kütleyi de bu dönemde kaybetmiş. Pulitzer ödüllü yazar Cormac McCarthy'nin 1974 senesinde yazdığı aynı isimli romanının uyarlaması.
Evsiz ve vahşi bi adam olan Lester Ballard öldürme içgüdüsüyle dopdoludur. insani değerlere önem vermez. Dışarı salındığından beri tüm düşündüğü nasıl intikam alacağıdır. Önüne çıkan her insan ya bir araç ya da bir engeldir ve engellerden ortadan kaldırılmalıdır. Polisin peşine düşmesiyle kanlı kovalamaca başlar.
Child of God izle Tanrının Oğlu izle filminin dili Türkçe'dir. Çözünürlük her zamanki gibi 1080p full hd kalitededir. Tek part şeklinde seyredeceksiniz. Film ve dizilerin güncel adresi Sinemapol iyi seyirler diler.

Child of God izle Tanrının Oğlu Hd Türkçe (2013)” için 2 yorum yapılmış.

  1. sinan ayma 2 Kasım 2014 saat 13:58 # Kayıtlı Üye

    keskin bir nişancı, psikopat ve sapık… rolünü çok güzel oynamış. ama izlemeye değer bir film değil. ölü kızlara tecavüz eden bir sapık.

  2. alican 27 Kasım 2014 saat 19:19 # Ziyaretçi

    psikolojik film sevenlere öneririm

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.