Kapat

For Love Of The Game 1080p izle Türkçe Altyazılı (1999)

Reklamı Geç
6.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
For Love Of The Game 1080p izle Türkçe Altyazılı (1999)

For Love of the Game - Film Konusu:

For Love Of The Game 1080p izle Türkçe Altyazılı (1999)

Ülkemizde Aşk Oyunu ismiyle gösterilen For Love Of The Game 1080p izle başrollerinde Kevin Costner, J.K. Simmons, Jena Malone, John C. Reilly ve Kelly Preston var. Romantik, dram ve spor kategorilerine giren bir film. Film süresi 137 dakika, imdb puanı 6,5. Yönetmen Sam Raimi. Legend of the Seeker, Spartacus, zamanında televizyonda severek izlediğimiz Zeyna, Herkül yapımlarının yönetmeni kendisi. Tobey Maguire ile çekilen Örümcek Adam 3 izle filmini yazıp yöneten de gene Sam Raimi.

Filmin konusu ise yaşı geçmiş bir beyzbol oyuncusunun kariyeri ve aşkı üzerine kurulu. Billy Chapel (Kevin Costner), nerdeyse 40 yaşına gelmesine rağmen hala oynamak için direnen, zamanının en büyük oyuncularından biridir. Elindeki son şans ile "ben de hala iş var" demek için oynamaya devam edecektir. 4 senedir büyük bir aşk beslediği Jane Aubrey (Kelly Preston) için ayrı bir mücadele daha verecektir Billy. Jane'in kalbini çalmak kolay olmayacaktır.
For Love Of The Game 1080p izle (Aşk Oyunu) Türkçe altyazılı olarak istekleriniz üzerine yüklenmiştir. Sinemapol iyi seyirler diler.

For Love Of The Game 1080p izle Türkçe Altyazılı (1999)” için 2 yorum yapılmış.

  1. sad 30 Kasım 2014 saat 23:02 # Ziyaretçi

    mükemmel değil mükemmel ötesi..asla pişman olmazsınız

  2. BillyChapel 31 Ocak 2016 saat 18:17 # Ziyaretçi

    Uzun süredir bu filmin konulmasını bekliyrodum. Tek kelimeyle muhteşem bir film. Filmi yükleyen arkadaşın eline sağlık. Teşekkür ederim.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.