×
×

Gui lai Türkçe altyazılı izle Coming Home Hd 1080p

Reklamı Geç
7.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Gui lai Türkçe altyazılı izle Coming Home Hd 1080p

Gui lai - Film Konusu:

Gui lai Türkçe altyazılı izle Coming Home Hd 1080p

Gui lai Türkçe altyazılı izle (Coming Home) 2014 Çin yapımı bir dram filmi. Başrollerde Gong Li ve Daoming Chen var. Yönetmen Yimou Zhang. Savaşın Çiçekleri, Hero (Kahraman), Parlayan Hançerler gibi önemli filmlerde gene kendisinin imzası vardı.
Filmin konusu ise özetle şöyle:
Siyasi karmaşanın hakim olduğu bir dönemde, hapis günlerinin sona ermesiyle evine dönen bir adam, eşinin onu tanımaması karşısında ne yapacağını bilemez hale gelir. Aradan geçen mahkumiyet döneminde eşi psikolojik olarak yıpranmış ve zor dönemler geçirmiştir. Kocası artık yanında olmasına rağmen hala onun yasını tutar gibi eşinin dönüşü için beklemektedir. Karısının hafızasını geri getirmek için elinden gelen tüm yolları deneyecek olan bu adamı zorlu bir süreç beklemektedir.
Cannes Film Festivali'nde de gösterilen ve büyük beğeni toplayan Gui lai Türkçe altyazılı izle, farklı duyguları acı içinde birleştirerek bize sunuyor. O meşhur buruk gülümsemeyi de zaman zaman yüzümüze konduruyor. Duygu dolu bir film gerçekten. Tavsiye filmlerimiz arasında. Gui lai Türkçe altyazılı izle (Coming Home), ülkemizde Yuvaya Dönüş ismiyle biliniyor. 1080p film izle keyfini Türkçe altyazılı olarak yaşayacaksınız.
Sıkı takipçimiz Enes'in isteği üzerine bu harika filmi sitemize ekliyoruz. Sinemapol iyi seyirler diler, yorumlarızı bekler.

Gui lai Türkçe altyazılı izle Coming Home Hd 1080p” için 1 yorum yapılmış

  1. efedor 12 Mart 2015 saat 13:33 # Ziyaretçi

    gong li nin bir geyşanın anıları adlı filmi de yüklerseniz sevinirim.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.