×
×

Gün Batmadan izle (Before Sunset) Tr Altyazılı

Reklamı Geç
8.1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Gün Batmadan izle (Before Sunset) Tr Altyazılı

Before Sunset - Film Konusu:

Gün Batmadan izle - Before Sunset Türkçe Altyazılı HD (2004)
Amerikalı yazar Jesse ile Fransız Celine, Budapeşte'den Viyana'ya giden bir trende tanışırlar. Birbirlerinden hoşlansalar da, herşey orada kalır. Bundan dokuz yıl sonra yeni kitabının tanıtımı için Fransa'ya gelen Jesse, uçağının kalkmasına çok az bir zaman kala Paris'te Celine ile buluşur. Onlara ayrılmış bu bir kaç saati Paris manzarası içinde dolaşarak ve hiç fırsatını bulamadıkları şeylerden konuşarak ve yakınlaşarak geçireceklerdir. Richard Linklater'in uluslararası festivallerde epey ilgi gören filmi, her zaman olduğu gibi yazar/yönetmenin insan ilişkilerinin doğasına yapmayı çok sevdiği yolculuklardan biri.

Gün Batmadan izle (Before Sunset) Tr Altyazılı” için 3 yorum yapılmış.

 1. Orhan Kutur 19 Mayıs 2015 saat 04:15 # Ziyaretçi

  1. film Before Sunrise. 2. film Before Sunset. 2.sini de izledikten sonra yorumlayacağım.

 2. Orhan Kutur 20 Mayıs 2015 saat 03:42 # Ziyaretçi

  Ethan Hawke ile Julie Delpy’nin canlandırdığı, hayatın anlamını sorgulayan iki gencin aşkla bezenmiş hikayesini anlatan iki film. Duygusal bir şeyler yaşamış herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği, ilginç diyalogların, muhteşem çözümlemelerin, gözlemlerin, düşüncelerin olabildiğince gerçekçi ve romantik aktarıldığı bir film. Öyle havada gezen romantik komedi değil. izledikten sonra saatlerce üzerine konuşabileceğiniz türden.

  BEFORE SUNRISE: Viyana görüntüleri eşliğinde bir trende karşılaşmaları ve oğlanın kızı trenden inmeye ikna eden müthiş diyalogu;
  ”bunu söylemediğime pişman olabilirim. düşün şimdi, bundan yıllar sonra evlenmişsin ve çocukların olmuş. hayatın monotonlaşmaya başlıyor, kocandan sıkılıyorsun. işte o gün geriye bakıp hayatına giren adamları düşünüyorsun. ben de onlardan biriyim. farzet ki yıllar sonra bana evet demediğine pişman oluyorsun ve yaşayabileceğin şeyleri merak ediyorsun. şimdi benimle burda trenden in ve hayır dersen neler kaçırabileceğimizi görelim.”
  derken tanışmaları ve aşık olmaları anlatılır.
  Hani aklınızla kalbiniz arasında bir yerde olanın anlatıldığı, mükemmelinin bulunamayacağının bilinme acısı, devam etmeyeceğini bilmesine karşın yine de yaşamak istenilmesi gibi bazen de çok önemsiz gibi görünen ve bir anda karşımıza çıkan bir şeyin, hayatımızın fırsatı ya da şansı olabileceğini hissettiren film.

  BEFORE SUNSET: Paris görüntüleri eşliğinde dokuz yıl sonrasının hesaplaşması.Önemli olanın nasıl başladığı ya da nasıl bittiği değil; önemli ve değerli olan şeyin nasıl yaşandığı ve kattığı mutluluğun resmi çizilmektedir.

  Aşkın en saf halini yaşayan ve onu tüketmekten korkup, birbirlerine soy isimlerini ve telefon numaralarını bile sormayan aşka inananların izlemeleri gereken filmler.

  Her ne kadar devam filmi olsa da, ardışık şekilde izlenmemesini, araya bir sürenin bırakılmasını öneririm.

 3. yasmin 11 Ocak 2016 saat 00:26 # Ziyaretçi

  Before Midnight yükler misinizzzzzz.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.