Güneş İmparatorluğu (1987) Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç
7.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Güneş İmparatorluğu (1987) Türkçe Dublaj izle

Empire of the Sun - Film Konusu:

Jim Graham, ailesiyle birlikte Şanghay'da iyi koşullarda bir yaşam sürmektedir. 2. Dünya Savaşı'nın dünyayı saran ateşinden Şanghay'da kurtulamaz ve Japonya tarafından işgal edilir. Savaşla değişen bütün hayatlar gibi Jim ve annesi için de her şey altüst olur.
Empire of the Sun - Güneş İmparatorluğu (1987) Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Güneş İmparatorluğu (1987) Türkçe Dublaj izle” için 4 yorum yapılmış.

 1. faruk 5 Nisan 2015 saat 01:56 # Ziyaretçi

  1080p film izle denince akla gelen tek sitesiniz. Teşekkürler Sinemapol

 2. Orhan Kutur 12 Nisan 2015 saat 19:48 # Ziyaretçi

  Empire of the sun, savas filmleri kategorisinde savaştan uzak olup savasın ne olduğunu en iyi anlatan filmlerden biri. Yaptığı tasvirler, kargaşa ve güçlünün hükmetmesini izleyiciye güzel anlatır. İster filmde ülke işgal eden Japon askeri olun, ister zamanında güvenliğini almayıp, çok olmalarına güvenen Çin halkı olun, ister ülkesinden çok uzakta orada ne yaptığını bilmeyen çocuğuyla o savaş karmaşası içinde golf oynamaya giden ve bardağın taşmasına çaresizce etrafa koşturan İngiliz asillerden olun, isterseniz savaşı kaybedip, o üstten bakışlarının artık etkisinin kalmadığının farkına varan garnizon kumandanı olun veya hangi “inanç” ve “amaç” uğruna öldüklerini bilselerdi belki de Japon sarayına dalacak olan kamikazeler olun. Hiç bir şey olmadınız, baş roldeki çocuk olmayı deneyin, her an ve her koşulda yaşamayı o zaman öğrendiniz demektir. Savaşın ne denli kötü bir şey olduğunu anlatan, sıkılmadan izlenebilecek bir film.

 3. seda çokuçkun 17 Nisan 2015 saat 16:20 # Kayıtlı Üye

  Gerçekten çok beğenerek izlediğim bir filmdi. İşgal edilen ülke hangi ülke olursa olsun çekilen acılar hep aynıdır. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim..

 4. Ismael Jackson 5 Şubat 2016 saat 01:36 # Kayıtlı Üye

  harika bir film))

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.


Parse error: syntax error, unexpected 'toolbar' (T_STRING), expecting ',' or ';' in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/footer.php on line 97