×
×

Her Şeyin Teorisi (2014) Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç
7.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Her Şeyin Teorisi (2014) Türkçe Dublaj izle

The Theory of Everything - Film Konusu:

Eddie Redmayne’e En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandıran “Her Şeyin Teorisi” (The Theory of Everything) gösterime girdi. Film, ünlü astrofizikçi Stephen Hawking’in eşi Jane Hawking’in biyografik kitabından sinemaya uyarlandı
ÜNLÜ İngiliz astrofizikçi Stephen Hawking, kuramsal fiziği bilim çevrelerinin dışındaki insanlara anlaşılır, yalın bir dille anlatabilmesiyle de tanınan bir isim. Genç yaşından beri tekerlekli sandalyeye mahkûm olan bilim adamının hayatı, başrolünde Benedict Cumberbatch’in oynadığı “Hawking” adlı 2003 yapımı TV filmine konu olmuş ama çok ses getirmemişti. 5 dalda Oscar’a aday olarak çok daha fazla ses getiren “Her Şeyin Teorisi” ise, Hawking’in eşi Jane Hawking’in “Traveling to Infinity: My Life with Stephen” adlı biyografik kitabından sinemaya uyarlandı. Anthony McCarten’in senaryosu, ilk kez karşılaştıkları öğrenci partisinden başlayarak Stephen (Eddie Redmayne) ve Jane’in (Felicity Jones) ilişkisine odaklanıyor. Daha ilk sohbetlerinde genç Stephen, Jane’e “Her şeyi açıklayan bir denklem” bulmak istediğini söylüyor. Jane ile flört ettiği ilk günlerde küçük belirtilerle başlayan hastalığı ise önüne bir engel olarak çıkıyor.
The Theory of Everything - Her Şeyin Teorisi (2014) Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Her Şeyin Teorisi (2014) Türkçe Dublaj izle” için 9 yorum yapılmış.

 1. Mustafa Yiğitcan 28 Mart 2015 saat 20:41 # Kayıtlı Üye

  Mükemmel.

 2. mustafa 29 Mart 2015 saat 04:04 # Ziyaretçi

  Çok iyi… Tavsiye ederim izleyin.. Fizikçi Stephen Hawking hayatı anlatiyor.

 3. tekin 29 Mart 2015 saat 19:59 # Ziyaretçi

  hawking ve fizik sevenler için harika…

 4. efedor 1 Nisan 2015 saat 23:01 # Ziyaretçi

  on numara 5 yıldız valllaaa

 5. mustafa inaç 2 Nisan 2015 saat 01:40 # Kayıtlı Üye

  film biyografi sever izleyici için oldukça sürükleyici ve enteresan… hawking hakkında ön bilgisi olmayan lar özellikle çok etkileneceklerdir. ne var ki hikaye daha çok karısının etrafında geçmiş ve hawking ikinci planda kalmış hissi uyandırdı bende-belki de yönetmen böyle olmasını tercih etti- . her tür seyircinin seyircinin oturup, zevkle izleyebileceği bir film olmuş. on üzerinden yedi

 6. Orhan Kutur 6 Nisan 2015 saat 03:57 # Ziyaretçi

  The Theory of Everything-Her Şeyin Teorisi adıyla sinemaya aktarılan ve Zamanın kısa tarihi kitabının yazarı ünlü fizikçi Stephen Hawking’in 1960’lardaki hayatını, hastalığının ortaya çıkışını ve ilk eşiyle olan ilişkisini anlatan inanılmaz etkileyici bir filim. Oyunculuk mükemmel, hüzünlü bir aşk hikayesi, daha önemlisi bir insanın hayata tutunması. Sinemaseverlerin izlemesi gereken bir film.

 7. RAMİZ KARAESKİ 7 Nisan 2015 saat 00:18 # Kayıtlı Üye

  bir insanoğlunun başarı hikayesi

 8. Muhammet Çelik 24 Mayıs 2015 saat 00:37 # Kayıtlı Üye

  gerçekten defalarca izlenilebilecek bir film .

 9. filimilim 15 Mart 2016 saat 03:41 # Ziyaretçi

  Erkek başrrol oyuncusunun performansı mükemmel….ve oscarı hakettii ve aldı..ancak senaryo ve kurgu daha iyi olabilirdi..Hawking’i tanımayanlar için izlenmesini öneririm..

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.