Ormana Doğru – Into the Forest (2015) Türkçe Altyazılı İzle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6,1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Ormana Doğru – Into the Forest (2015) Türkçe Altyazılı İzle

Into the Forest - Film Konusu:

Into the Forest Türkçe Altyazılı izle Hd Ormana Doğru 2015

Apokaliptik bir dünyada iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesi.
Yüksek teknolojinin her yanı sardığı yakın bir gelecekte, iki kız kardeş babalarıyla birlikte ormanın içindeki evlerinde yaşamaktadır. Dans seçmelerine hazırlanan Eva gece gündüz prova yaparken, Nell tüm zamanını üniversiteye giriş sınavı için ders çalışmakla geçirmektedir. Bir gün, ailenin yaşadığı bölgede bilinmeyen bir sebeple elektriklerin geri gelmemek üzere kesilmesi herkesin hayatını tamamen değiştiriverir. Bu andan itibaren etraflarındaki her şeyi yavaş yavaş yitiren iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesine odaklanan film, Eva ve Nell’in birbirlerini ve doğayı yeniden keşfetme süreçlerini büyük bir sıcaklık ve samimiyetle gözler önüne seriyor. Jean Hegland’ın aynı adlı romanından uyarlanan Ormanın İçinde, alışık olduğumuz kıyamet filmi kalıplarının dışına çıkan yaklaşımı ve Patricia Rozema’nın incelikli anlatımıyla hem kalbinize hem de duyularınıza hitap etmeyi başarıyor!

Ormana Doğru – Into the Forest (2015) Türkçe Altyazılı İzle” için 3 yorum yapılmış.

  1. ergün payal 17 Ağustos 2016 saat 21:11 # Kayıtlı Üye

    geçende 6.7 imdb li film izlediydim hoşuma gittiydi tabularımı kırayım dedim bunuda izledim 6.1 izlemez olaydım. dert yanayım diyorum spoiler olucak. filmin ilk 15dk sını izleyin belgesel niyetine sonra gidin işinize bakın. filmi yaparken sıkılmışlar tamam yeter demişler gitmişler. elektrik yoksa taşının arkadaş.(açıklamada yazıyo elektriğin gittiği)

  2. tuğba 17 Ağustos 2016 saat 23:14 # Ziyaretçi

    hayatımda ilk defa böyle bir film izledim her sahnesinde ağladım diyebilirim çok istekli bir biçimde açmıtım nasıl acaba diye filmdeki oyunculuklar ve duyguları iliklerine kadar hissetmenizi sağlıyor aşağıdaki arkadaşın yorumunu okuyunca dedim gerçekten bu kadar kötümü diye ama izleyip kendiniz karar vermeniz gerekiyor ben çok beğendim filmde bir sonuç alamıyorsunuz ama sonunda gelene kadar spoiler vermek istemiyorum çoğu durumlarında ağladım canım yandı onlar gibi kızkardeşlerin birlikteliği yalnız kalmaları hayata tutunmaları ve insanlığın özüne dönmeleri ben çok sevdim benim gibi sevicek olan iliklerine kadar duygulanıp ağlayacak olan insanlar olduğuna eminim yoğun duygusal bir film arıyorsanız bana göre tam yerindesiniz..

  3. sinan ayma 22 Aralık 2016 saat 15:13 # Ziyaretçi

    Boşuna merak edip izlemeyin. Tamamen saçma bir film. Vakit kaybı. Dramatik diye güzel olması gerekmiyor. Günümüz anahaber bültenleri bu filmden daha dramatik.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

bahis siteleri