×
×

JFK Kapanmayan Dosya izle 1080p Türkçe Altyazılı (1991)

Reklamı Geç
8.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
JFK Kapanmayan Dosya izle 1080p Türkçe Altyazılı (1991)

JFK - Film Konusu:

JFK Kapanmayan Dosya izle 1080p Türkçe Altyazılı (1991)

John Fitzgerald Kennedy (sık kullanılan adıyla John F. Kennedy) suikasti üzerine tarihsel değeri olan bir film JFK Kapanmayan Dosya izle. Başrollerde Gary Oldman, Kevin Costner, Tommy Lee Jones, Kevin Bacon, Joe Pesci gib önemli isimler var. Oliver Stone filmin yönetmeni. Yönetmenin çektiği diğer filmlerden Amerikan tarihine meraklı olduğunu biliyoruz. Stone, üzeri kapatılmış ve hala binbir çeşit komplo teorisine malzeme olan bu konuyu 1991 senesinde beyazperdeye taşımış. Senaryo da kendisine ait. Filmde anlatıcı olarak seslendirme yapan kişi Martin Sheen. Soyadından tahmin edebileceğiniz gibi Charlie Sheen'in babası.
New Orleans bölge savcısı Jim Garrison (Kevin Costner) Başkan Kennedy'nin suikastinin peşindedir. Katil olarak bilinen isim Lee Harvey Oswald (Gary Oldman) ön plandadır ama Jim Garrison, olayın basit bir suikastten daha büyük olduğunu düşünmektedir. New Orleans'lı işadamı Clay Shaw'un (Tommy Lee Jones) bu işin içinde parmağı vardır. Garrison'ın iddiası 3 nişancının birden ateş ettiği yönündedir. Garrison olayın derinlerine inmek istedikçe nerden çıktığı belli olmayan engellerle karşılaşır. Deliller kaybolur, ifade tutanakları kayda alınmaz, istediği arşivlere erişimine "ülke güvenliği" sebebiyle izin verilmez. Devletin bütün özel ve yerel birimleri bu işin kapanmasını ister gibi çalışmaktadır. Sonuçta Clay Shaw paçayı kurtarır.
Film haricinde tarihsel bir not paylaşalım. CIA eski şefi Richard McGarrah Helms, yıllar sonra verdiği bir röportajda Clay Shaw'un Cia için çalıştığını itiraf etmiştir.
JFK Kapanmayan Dosya izle filmini Gary Oldman ve Kevin Costner eski performanslarını seyretmek için bile izleyebilirsiniz. Bilinen oyuncuların gençlik hallerini görmek ilginç geliyor.
Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.

JFK Kapanmayan Dosya izle 1080p Türkçe Altyazılı (1991)” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.