×
×

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde (2011) Türkçe izle

Reklamı Geç
6.6
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde (2011) Türkçe izle

Pirates of the Caribbean On Stranger Tides - Film Konusu:

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde - Pirates of the Caribbean On Stranger Tides Filmini Özeti; Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Rob Marshall’ın üstlendiği “Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde”, başarılı seriyi ateşleyen eğlence, macera ve mizah unsurlarını bu defa Disney Dijital 3 Boyutlu olarak aktarıyor. Johnny Depp, aksiyon dolu bir dürüstlük, ihanet, gençlik ve ölüm hikayesindeki simgeleşmiş Kaptan Jack Sparrow rolüne geri dönüyor ve yolu geçmişinden gelen bir kadınla (Penelope Cruz) kesişiyor. Jack hem aralarındakinin bir aşk olup olmadığından, hem de kadının efsanevi Gençlik Çeşmesi’ni bulmak için kendisini kullanan acımasız bir sahtekar olup olmadığından emin olamıyor. Kadın onu korkunç korsan Karasakal’ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne’in İntikamı’na binmeye zorlayınca, Jack kendini Karasakal’dan mı yoksa geçmişinden gelen bu kadından mı daha fazla korktuğunu bilmediği beklenmedik bir maceranın içinde buluyor.

Uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip serinin devam filminde, ikinci Kaptan Hector Barbossa rolüyle usta oyuncu Geoffrey Rush, Kaptan Jack’in eski dostu Joshamee Gibbs rolüyle Kevin R. McNally, güvenilir bir misyoner rolüyle Sam Claflin ve gizemli bir deniz kızı rolüyle Astrid Berges-Frisbey de rol alıyor.

Kaptan Jack Sparrow’un (Johnny Depp) geçmişinden gelen bir kadın (Penelope Cruz) onu korkunç korsan Karasakal’ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne’in İntikamı’na binmeye zorlayınca, kendisini efsanevi Gençlik Çeşmesi’ne uzanan beklenmedik bir maceranın içinde buluyor.

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde (2011) Türkçe izle” için 2 yorum yapılmış.

  1. ŞAHİN 20 Mayıs 2014 saat 23:55 # Ziyaretçi

    izle

  2. umur öztürk 15 Aralık 2014 saat 23:02 # Kayıtlı Üye

    admin filmi açtığımda siteniz tekrar form içinde açılıyor kodlama hatas var sanırım yad aiç içe form yapılmış düzeltirseniz sevinirim serisini 1080p olarak 🙂 iii çalışmalar

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.