Kral Arthur 1080p izle Türkçe Dublaj (2004)

Reklamı Geç
6,3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kral Arthur 1080p izle Türkçe Dublaj (2004)

King Arthur - Film Konusu:

Kral Arthur 1080p izle Türkçe Dublaj (2004)

Amerika, İrlanda ve İngiltere ortak yapımı bir film izliyoruz. Aksiyon, dram ve macera öğelerinin bir arada bulunduğu bir "tarihi" uyarlama yapım Kral Arthur. Efsane olarak bilinen Merlin ve Arthur hikayesinin Arthur tarafından bakıyoruz olaylara. Arthur'u Clive Owen, Merlin'i ise Game of Thrones dizisi ile Stannis Baratheon olarak tanıdığımız Stephen Dillane canlandırıyor. Kral Arthur 1080p izle filmi imdb puanı 6,3. Film ülkemizde 29 Ekim 2004 tarihinde gösterime girmişti. 120 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilen filmin süresi 142 dakikadır. Filmin yazarı Gladyatör filmi ile daha da tanınan David Franzoni. Kral Arthur filmi müzikleri de etkileyici. Soundtrack Lisa Gerrard tarafından seslendirilen Amergin's Invocation isimli eser.
Filmin başrollerinde Keira Knightley, Clive Owen, Ioan Gruffudd, Hugh Dancy, Stellan Skarsgård ve Ray Stevenson var. Gerçekten etkileyici bir kadro.
Roma'nın emriyle Britanya topraklarında görevlendirilen Arthur, alışamadığı bu topraklardan ayrılmanın hesaplarını yapmaktadır. Vatanı Roma'daki özlediği hayatı onu beklemektedir. Geri dönüş yolculuğu öncesi halletmesi gereken son bir iş vardı. Bu kurtarma görevinde şovalyeler Tristan (Mads Mikkelsen), Lancelot (Ioan Gruffudd), Gawain (Joel Edgerton), Galahad (Hugh Dancy) ve Bors (Ray Winstone) Arthur'un yanındadır. Roma'nını unuttuğu bu topraklarda, yükselen yeni lider kendini göstermektedir. Dostları ve sevdiği kadın Guinevere (Keira Knightley) krallarının yanında destekçi olacaktır.
Kral Arthur 1080p izle kalitesinizi film ve dizi siteniz Sinemapol ayrıcalığıyla yaşayacaksınız. Filmin dili Türkçe dublajdır. Keyifli seyirler dileriz.

Kral Arthur 1080p izle Türkçe Dublaj (2004)” için 1 yorum yapılmış

  1. serdar kaya 24 Ekim 2014 saat 23:54 # Kayıtlı Üye

    GÜZEL FİLM

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.