Kumarbaz (2014) Türkçe Dublaj 1080p izle

Reklamı Geç
6.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kumarbaz (2014) Türkçe Dublaj 1080p izle

The Gambler - Film Konusu:

The Gambler, adından da anlayacağınız gibi bir adamın kumar ile olan ilişkisini anlatıyor. Bu adamın adı Jim Bennett'dir ve aynı zamanda da üniversitede de öğretmendir. Bir gün Bennett'in kumar oynamak için aldığı borçlar epey birikir ve 260.000'e kadar yükselir. Borçları aldığı tehlikeli tefeciler, paranın Pazartesi'ye kadar teslim edilmesini isterler. Bennett'de parayı bulmaya çalışır.

Evet, filmin konusundan da anlayacağınız gibi, film oldukça basit. Hatta çok basit olduğu için puanımı düşürdüm. Ayrıca belki hikayenin sonrasında bile ne olacağını hayal bile edebilirsiniz. Ya da filmdeki başrol oyuncusunun dışında diğer kadın oyuncuların arka planda kalıp onların karakterlerinin üzerine gidilmediği de üzerinizde hoş bir seyirlik yaratmayabilir (Bunlar filmin kötü taraflarıydı).

Ama şöyle bir gerçek var ki, The Gambler oldukça ilgi çekici. Yani ne olursa olsun izlerken sıkılmıyorsunuz. Ayrıca hikaye de oldukça gerçekçiydi, böyle olaylar yaşanabilir gerçek hayatta yani. Ayrıca Mark Wahlberg'de Jim Bennett rolü için -çekici ve iyi canlandırdığı için karakterini- cuk oturmuş. Filmdeki kumar sahnelerinde de gerilim ve dikkat çekici tonu da yüksek. Bazı diyaloglar da komik olmuş aslında. Bu arada Wahlberg'den bahsettim ama John Goodman'dan da bahsetmemek olmaz. Goodman, filmde toplasan en fazla 10 dakika gözüküyor ama bütün dikkatleri de üzerine çekmeyi başarıyor. Brie Larson'da iyi bir oyunculuk sergilemiş aslında. Ayrıca Larson, 21 Jump Street filminde daha topluydu, bu filmde daha farklı bir şekilde ortaya çıkmış. İyi bir seçim olmuş. Yani oyunculukların hepsi de iyiydi kısacası (Bunlar da filmin iyi taraflarıydı).

Bu arada filmin adı The Gambler (Kumarbaz) olsa da, film kumar karşıtı olarak çekilmiş. Yani Bennett'in yaşadıkları, kumarın ne kadar kötü olduğunu ve sizlere nelerin yaşatabileceğini gösteriyor. Ama Bennett, tam bir kumar hayranı yani. Ara sıra onun yaptığı hareketleri "Ne yapıyorsun sen, öyle saçma bir şey yapılır mı?" edası ile izliyoruz. Ama film kumarın kötü tarafları ve Bennett'in de bu iletten kurtulmaya çalışmasını konu ediniyor yani. Filmin çekiliş amacı da bu bence. Ayrıca bu filmin bir remake (yeniden çekim) olduğunu hatırlatırım. Başarılı sayılabilecek bir remake olmuş.

Gelelim uzun lafın kısasına: Dediğim gibi, film oldukça basit ve kötü tarafları da epey olsa da filmin çekiliş amacı ve sürükleyiciliği güzel olmuş. Akılda kalıcı oyunculuk performansları da filme destek vermiş. Ortaya da ortalamanın üzerinde, oldukça klasik ama izlettiren bir kumar filmi ortaya çıkmış. İzlenebilir bence.
Kumarbaz (2014) The Gambler Türkçe HD 1080p izle

Kumarbaz (2014) Türkçe Dublaj 1080p izle” için 8 yorum yapılmış.

 1. ahmet başyildiz 3 Nisan 2015 saat 16:10 # Kayıtlı Üye

  Gercekten tam bir film izleyicisin.bir filme bu kadar aciklama yazmis olmana hayran kaldim..isini severek yapmani takdir ediyorum. . Basarinin devamini dilerim… TEŞEKKÜRLER

 2. ahmet başyildiz 3 Nisan 2015 saat 18:07 # Kayıtlı Üye

  Bu filmden herkez kendi dersini çıkarabilir, zaten hayat bir kumar değil mi…? NEFSINE YA HAKIM OL YADA ISINI BITIRMESINI SUKUNETLE IZLE…..

 3. efehan 4 Nisan 2015 saat 00:07 # Ziyaretçi

  film güzel puanım 10 üzerinden 8

 4. paranoya 5 Nisan 2015 saat 03:12 # Kayıtlı Üye

  Diğer kumar içerikli filmlere göre farklı ve eksik yanları olsa da gerçekçi bir yaklaşım olmuş.İzlenebilir.Film Konusunu hazırlayanı da esgeçmemek lazım, güzel yazmış 🙂

 5. RAMİZ KARAESKİ 5 Nisan 2015 saat 15:23 # Kayıtlı Üye

  izlenecek bir film tam puanına göre bence

 6. necmi ncm 7 Nisan 2015 saat 02:37 # Ziyaretçi

  film güzel ama seyretmesi stresli. ya yapma, git şuradan diyesi geliyor insanın. siteye ve emeği geçenlere teşekkürler.

 7. kenan 16 Nisan 2015 saat 03:55 # Ziyaretçi

  Bence son bahside kaybetmeliydi

 8. ismail 17 Şubat 2016 saat 21:25 # Ziyaretçi

  lan zamanı olmayan adam bile izlesin a q izlemiyenin a q izledikten sonra beyenmiyen admın a q

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.