Mazisi Olmayan Adam (2010) Ajeossi

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.8
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Mazisi Olmayan Adam (2010) Ajeossi

Ajeossi - Film Konusu:

Eski bir özel ajan olan CHA Tae-sik'in dış dünya ile tek bağlantısı yakınlarda yaşayan küçük bir kız, So-mi'dir. So-mi'nin annesi Hyjeong bir uyuşturucu kaçaklığı çetesinden uyuşturucu çalar ve Tae-sik'e haber vermeden malları onun evinde saklar. Bunu öğrenen çete liderleri Hyo-jeong ve So-mi'yi kaçırırlar. Tae-sik'i hafife alan çete lideri kardeşler, kendileri için bir teslimat yapması karşılığında Hyo-Jeong ile So-mi'yi serbest bırakacaklarına dair söz verirler. Uzun uzun düşündükten sonra Tae-sik, So-mi'yi kurtarmak için dünyayla yüzleşmeye karar verir. Bu arada Hyo-jeong'un bağırsakları çıkarılmış cesedi bulunur ve Tae-sik, So-mi'nin hayatının da tehlikede olabileceğinin farkına varır. Süreç içinde uyuşturucu halkasının kaçırılan çocuklar etrafında döndüğünü keşfeder. Kardeşlerin uyuşturucuyu yerleştirmek için çocukların iç organlarını çıkardıkları bir fabrikaya baskın yapan Tae-sik bir çocuğu ameliyattan hemen önce kurtarır ve So-mi'nin ölmüş olabileceği ihtimali ile deliye döner. Tae-sik hayatını tehlikeye atarak Man-sik ve Jon-sik kardeşlerle bir savaşa hazırlanır.

Ajussi filmi, 31. Blue Dragon Film Ödülleri En İyi Film En İyi Yönetmen ve En İyi Erkek Oyuncu dahil olmak üzere dokuz ödül için aday gösterildi...Ajussi bu yıl piyasaya giren filmler arasında en yüksek bilet satışı ile (6.220.000) sinema severler tarafından en çok izlenen film olmuştur

Mazisi Olmayan Adam (2010) Ajeossi” için 5 yorum yapılmış.

 1. alican 5 Mayıs 2014 saat 20:28 # Ziyaretçi

  çok çok güzel bir film sonu çok duygusaldı

 2. barış koç 17 Temmuz 2014 saat 20:50 # Kayıtlı Üye

  oldboy dan sonra en iyi kore filmidir. bence bu mükemmel filmi orjinal dilinde izlemenizi tavsiye ederim dublaj berbat ötesi ya bizim ülkede bi haltı düzgün yapsalar şaşırcam zaten… emeginize saglık.

 3. sare 23 Temmuz 2014 saat 19:57 # Ziyaretçi

  çok güzeldi sevdim ben 🙂

 4. Filmci Baba 2 Ağustos 2014 saat 01:00 # Kayıtlı Üye

  Filme Bak Sen ”Sevginin Gücü LEON” dan sonra etkilendiğim Çok güzel bir Film izlemeyenler İzlesin Sonra Gerçekten Gerçek Filmlerin Tadını Alamazlar.
  Helal Olsun SineMaPoL Siz Daha Neler izlettirip Öğreteceksiniz Bizlere Ayakta Alkışlıyorum…

 5. ismail 28 Ocak 2016 saat 19:17 # Ziyaretçi

  herkez abarta abarta bitirememiş ama bence oyunculuk amatör konu basit mekanlar kaltesiz bence koreliler bidaha film çekmesin bian arka sokaklarımı izliyorum havası verdi bana tabi herkezin şahsi düşüncesidir sonu biraz duygusaldı okadar.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.