×
×

Natural Born Killers 1080p izle Katil Doğanlar Altyazılı

Reklamı Geç
7.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Natural Born Killers 1080p izle Katil Doğanlar Altyazılı

Natural Born Killers - Film Konusu:

Natural Born Killers 1080p izle Katil Doğanlar Altyazılı (1994)

Natural Born Killers 1080p izle Katil Doğanlar Altyazılı (1994). Robert Downey Jr., Tommy Lee Jones, Woody Harrelson, Ashley Judd, Juliette Lewis filmdeki önemli oyuncular. Quentin Tarantino'nun yazdığı filmi Oliver Stone yönetmiş. Film sevişme sahnesi, aşırı cinsellik ve bağlantılı sahneler, küfürler, aşırı şiddet/korku/kan içerdiğinden dolayı 16 yaş ve üzerine uygun görülmektedir. Filmde tam 42 yerde öldürme ya da şiddet sahnesi vardır. Filmin başrolü için ilk olarak Brad Pitt ile görüşülmüş ama Brad Pitt rolü kabul etmemiştir. Senaryonun hakkının verilmediğini düşünen Quentin Tarantino, filmin yönetmeni Oliver Stone ile bu filmden sonra bağını koparmıştır. Yapılan bir röportajda Tarantino, Oliver Stone'nun yönetmenliğini beğenmediğini, filmi kendisi çekse çok daha iyi bir iş çıkaracağını söylemiştir.
90'lı yıllarda seri cinayetlerle meşhur olmuş Mickey ve Mallory isimli iki katilin hikayesini izliyoruz. Öldürmekten delicesine zevk alan bu iki aşık, medyanın maden bulmuş gibi parlatmasıyla yaptıkları katliamlara devam edecektir. Yakalanmaları bile televizyonlar için haber niteliğinden çok daha değerlidir.
Natural Born Killers 1080p izle Katil Doğanlar Altyazılı olarak full hd şekilde sizler için hazırlandı. Sinemapol iyi seyirler diler.

Natural Born Killers 1080p izle Katil Doğanlar Altyazılı” için 1 yorum yapılmış

  1. Devrim Zengin 9 Temmuz 2015 saat 23:07 # Kayıtlı Üye

    Degisik guzel bi film .kan gormeye dayanirsaniz izleyin.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.