×
×

Öldür.com (2008) Türkçe Dublajlı izle

Reklamı Geç
6.2
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Öldür.com (2008) Türkçe Dublajlı izle

Untraceable - Film Konusu:

Öldür.com (2008) Suç, Dram, Gerilim Filmini Türkçe Dublajlı HD izle
FBI Özel Ajanı Jennifer Marsh (Diane Lane), bekar anne olarak özel hayatıyla işi arasındaki dengeyi sağlamak için çok sıkı çalışmaktadır. Çok farklı ve ilginç bir görevi vardır. Her gece çalışma arkadaşı Griffin Dowd (Colin Hanks) ile birlikte FBI’ın Portland’daki bürosundan internete girerek kredi kartı dolandırıcılarının, manyakların, pedofillerin ve diğer cinsel sapıkların izini sürer. Suç işlemek amacıyla faaliyete başlayan yeni bir web sitesiyle ilgili ilk duyumu alan iki ortak, killwithme.com adresindeki sitenin nereden yayın yaptığını ve yayını yapan kişi ya da kişileri belirlemek için siteyi izleme altına alırlar.

Sitenin ziyaretçileri üzerinde şok etkisi bırakan bir havası vardır. Sitenin yaratıcısı yapışkan bir fare tuzağına küçük bir kedi yavrusu bağlamıştır. Siteyi hazırlayan ya da hazırlayanlar, sitenin ziyaretçilerinden o kedi yavrusunun kamera önünde yavaş yavaş ölümünü seyretmekle kalmayıp bunu herkese duyurmaya çağırmaktadır. FBI’ın internette yaptığı yoğun araştırma sonucunda karmaşık birtakım sunucu ve barındırma ağları sayesinde bu web sitesinin nereden yayın yaptığının asla belirlenemediği ortaya çıkar. Portland’daki ajanların bulduğu ufak ama işe yaramayan ipuçlarıyla katil ya da katiller adeta alay etmektedir.

Kentte bir adamın kaçırılıp yavru kedinin yerine bağlanmasıyla birlikte bambaşka bir senaryo ortaya çıkar. Site ekranında çıkan yazıda, siteye ne kadar çok ziyaretçi gelirse ve siteyi ne kadar çok insan ziyaret ederse bağlı adamın o kadar kısa sürede öleceği duyurulur. Siteyi her gün daha fazla ziyaretçinin tıklamasının önüne geçemeyen ajanlar, sitedeki ziyaretçi sayacının (counter) kaçırılıp öldürülmek üzere bağlanan adamın öldürüleceği ziyaretçi sayısına yaklaşmasını çaresizlik ve dehşet içinde seyretmek zorunda kalırlar.

Bu olayın soruşturulması görevi Jennifer Marsh’a verilir. Araştırması sırasında Portland’lı Polis Dedektifi Eric Box (Billy Burke) ile birlikte çalışacaktır. Katilin suçları hızla tırmanırken Marsh da onu bulmak için vargücüyle çalışmaya başlar. Bu arada ailesinden büyük oranda uzak kaldığı için sevdiklerine yönelik tehdidin de farkında bile değildir. Güvenlik güçleri hedefe giderek yaklaşırken katil de boş durmamış, Marsh’ın FBI ajanı olan ortağını ölümcül senaryosuna çekecek görünmez ilmikleri sıkıştırmaya başlamıştır. Zaman hızla akıp giderken Marsh ile Box, elde ettikleri ipuçları ve bağlantılar ağını çözmeye başlamıştır. Ancak çözüm için vakit çok geç olmak üzeredir...

Öldür.com (2008) Türkçe Dublajlı izle” için 8 yorum yapılmış.

 1. filimilim 4 Temmuz 2016 saat 05:03 # Ziyaretçi

  Abartılı bir senaryo..Testere kokuyor..Vasat bir gerilim filmi..Diana’nın hatırına seyredilebilir..

 2. Mr.Don't Give Fuck 11 Temmuz 2016 saat 04:44 # Ziyaretçi

  Harika bir polisiye film . Kadında tıpki ötekiler gibi ölmesi ne güzel olurdu . Acı çekerek milyonlarca insanın gözü önünde . Başroldeki polislerin yaşamaları beni belki anarşist biri yapıyor ama herzaman polislerin kazanıyormuş gibi gösterilmemeleri bence koca bir saçmalık . Kötülerde kazanmalı bazen .

 3. TheM 11 Temmuz 2016 saat 05:20 # Ziyaretçi

  O kadının ölmesini o kadar çok istiyordum ki filmin başından bu yana o anı izlemek icin bekledim . O pç karının lanet beyni paramparça olmasi lazimdi . Daha sonra admin ölebilirdi . Her filmde kurtulan hep polisler . Polislerin paramparça edildigi filmlerde istiyoruz .

 4. Hüseyin tekin 4 Ağustos 2016 saat 00:48 # Ziyaretçi

  Mr Dont Güve Fuck kardeşim spoiler veren ellerini şimdi senin aklın yok mu ya başkaları da izliyecek şu filmi. Tavsiye için yorum bakamıyoruz. Admin kontrol et sende

 5. edım 5 Ağustos 2016 saat 03:52 # Ziyaretçi

  çok da iyi değil ama izlenebilir 5,5 felan alır

 6. aleyna 14 Ekim 2016 saat 23:45 # Ziyaretçi

  ya neden spoiler neden yaaaaaaa

 7. Hakan Demir 15 Ekim 2016 saat 04:09 # Ziyaretçi

  Film Gerçekten Çok güzel.

 8. Taner Kara 15 Aralık 2016 saat 03:54 # Ziyaretçi

  Film aksiyon macera korku hepsi bir arada. muhteşem

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.