Kapat

Paralel Evren 1080p izle Coherence (2013) Türkçe Altyazılı

Reklamı Geç
7.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Paralel Evren 1080p izle Coherence (2013) Türkçe Altyazılı

Coherence - Film Konusu:

Paralel Evren 1080p izle Coherence (2013) Türkçe Altyazılı filmi konusu:
Diyaloglar üzerine kurulu Paralel Evren filmi, bir tiyatro sahnesini izliyormuş gibi hissettiriyor insanı. Yemek masasında dostlarla başlayan bir sohbetin, birbirinden bağımsız gibi gözüken ama aslında gayet bağlantılı bir hale nasıl dönüştüğünü izliyoruz. Bir kuyruklu yıldızın dünyaya yakın şekilde geçişi bu 8 arkadaşı farklı şekilde etkilemektedir ve birbirine paralel ilerleyen her sonuç başka olasılıkları göz önüne çıkarmaktadır.
Düşük bir bütçeyle çekilmiş olan Paralel Evren, alıştığımız bilim kurgu filmlerden biraz farklı. Paralel Evrenler olarak quantum fiziğinde işlenen teoriye sade ve alımlı bir gönderme diyebiliriz film için.
Filmin yapımcısı ve yazarı James Ward Byrkit. Byrkit, Karayip Korsanları ve Rango filmlerinde farklı alanlarda görev almıştı. Sanat yönetmenliği ve yazar yönüyle de tanınan yapımcı, 2013 senesinde çıkan filmi Paralel Evren ile ilgili iyi eleştiriler aldı. Oyuncu kadrosu 8 kişiden oluşan yapımda Emily Baldoni, Maury Sterling, Nicholas Brendon (Buffy the Vampire Slayer dizisini izlemiş olanlar hemen hatırlayacaktır), Elizabeth Gracen, Alex Manugian, Lauren Maher, Hugo Armstrong ve Lorene Scafaria görev almakta.
Açılış haftasında 17bin dolar gelir getiren filmin süresi 89 dakika. Filmin müziği ise Laura Veirs'a ait. Filmin imdb puanı 7,2.
Coherence Paralel Evren 1080p izle keyfini Türkçe altyazılı olarak sinemapol.org kalitesinde tek part halinde yaşayacaksınız. Full hd filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.

Paralel Evren 1080p izle Coherence (2013) Türkçe Altyazılı” için 2 yorum yapılmış.

  1. tmcn 18 Eylül 2014 saat 15:00 # Ziyaretçi

    Fena değil izlenilebilir

  2. burak 20 Eylül 2014 saat 17:57 # Ziyaretçi

    manik depresif biri olarak beni bile heycanlandıran bir film müthiş diyebilirim benim tarzım

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.