×
×

Ruhların Evi Türkçe Altyazılı izle 1080p Hd

Reklamı Geç
6.9
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Ruhların Evi Türkçe Altyazılı izle 1080p Hd

The House of the Spirits - Film Konusu:

Ruhların Evi Türkçe Altyazılı izle 1080p Hd

Ruhların Evi Türkçe Altyazılı izle 1080p Hd full film. The House of the Spirits 1993 yapımı, ünlü oyuncuların bir arada olduğu bir film. Jeremy Irons, Meryl Streep, Glenn Close, Winona Ryder, Antonio Banderas ve Vanessa Redgrave kadrodaki isimler. Danimarka, Almanya, Portekiz ortak yapımı olarak çekilmiş. Filmde Isabel Allende'nin 1982 yapımı La Casa de los Espíritus isimli romanı konu alınıyor.
Şili'deki askeri diktatörlük zamanında yaşayan Clara (Meryl Streep) isimli genç bir kadının hayatı, aile geçmişi ile ilgili olan hatıraları ve kocası Esteban Trueba (Jeremy Irons) üzerinden hikaye şekilleniyor. Blanca Trueba (Winona Ryder) evine yaşlı bir adamla döner ve mazideki eski günler karşımıza gelir. Blanca'nın annesi, Clara del Valle (Meryl Streep) psişik öngürülere sahip bir çocuktur. Ablası Rosa del Valle ile hayatını sürdürmek isteyen Esteban Trueba'nın (Jeremy Irons) evlilik hayalleri vardır ama bu hayaller beklemek zorundadır. Esteban, düğünleri için para kazanmalıdır ve madenlere çalışmaya gider. Birgün Clara bir hayal görür ve bunu kardeşi Rosa'ya anlatır. Ailede bir ölüm gerçekleşecektir. Ertesi gün Rosa, babası Senatör Severo için hazırlanmış olan bir zehiri içerek ölür. Clara kardeşinin ölümünden dolayı kendini suçlar. Kardeşinin otopsisini izledikten sonra bir daha konuşmamaya yemin eder. Esteban'ın kalbi kırıktır artık. Evlerinde ise kardeşi Férula (Glenn Close) hasta annelerine bakmaktadır. Esteban madenlerden kazandığı parayla bir çiftlik almaya karar verir. Bölgedeki yerlileri yemek ve barınacak ev karşılığında çalıştırır. Aradan geçen 20 yılda Tres Marías bölgenin en başarılı çiftliği olmuştur. Esteban bazı geceleri Tránsito isimli bir hayat kadınıyla geçirmektedir ama hayatında Rosa gibi bir kadın hala yoktur. Birgün Pancha García (Sarita Choudhury) isimli köylü bi kıza tecavüz eder ve ondan bir oğlu olur.
Aradan geçen bir 20 yıl sonra Esteban annesinin öldüğünü haber veren bir mektup alır. Cenazeden sonra Esteban ve Clara'nın evlilik maceraları başlar. Blanca isimli kızları dünyaya gelir. Aradan geçen bir zaman sonra Esteban'ın tecavüz ettiği Pancha García, oğluyla birlikte ortaya çıkar ve para ister. Esteban bir miktar para verir ve bir daha geri dönmemelerini ister ama Blanca (Winona Ryder) ile Pedro Tercero (Antonio Banderas) arasındaki gelecek yakınlığa engel olamaz.
Ruhların Evi Türkçe Altyazılı izle 1080p Hd full film kalitesinde hazırlanmıştır. Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.

Ruhların Evi Türkçe Altyazılı izle 1080p Hd” için 2 yorum yapılmış.

  1. Taylan 2 Temmuz 2015 saat 23:05 # Ziyaretçi

    İzlenmesi gereken çok iyi bir film. Kadro da oldukça iyi. Teşekkürler.

  2. jale 6 Eylül 2016 saat 02:48 # Ziyaretçi

    Harika bir film, izleyim muhakkak

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.