Salgın – Contagion HD 1080p Türkçe Altyazılı

Reklamı Geç
6.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Salgın – Contagion HD 1080p Türkçe Altyazılı

Contagion - Film Konusu:

Salgın (2011) Contagion Türkçe Altyazılı 1080p HD izle
Uluslararası bir yolcu, havaalanının barında kredi kartını garsona vermeden önce çerez kasesine uzanır. Bir iş toplantısı tokalaşmalarla başlar. Kalabalık bir otobüste bir adam öksürür...

Bir temas. Bir an. Ölümcül bir virüs bulaşmıştır.

Beth Emhoff (Gwyneth Paltrow), Hong Kong'daki bir iş gezisinden Minneapolis'e döndüğünde uzun yolculuğun kendisini sarstığını düşünür. İki gün sonra, Acil Servis'te ölür ve doktorlar şok ve matem içindeki kocasına (Matt Damon) bunun nedeni hakkında en ufak bir fikirleri olmadığını söylerler.

Çok geçmeden, başkaları da aynı gizemli semptomları göstermeye başlar: Yoğun öksürük ve ateş, ardından gelen nöbet, beyin kanaması... Ve nihayetinde ölüm. Minneapolis, Chicago, Londra, Paris, Tokyo ve Hong Kong derken, vakaların sayısı hızla artar: Bir vaka önce dört, sonra on altı, ardından yüzler ve binler olur. Ortalama bir günde gerçekleşen sayısız insan etkileşimiyle güçlenen salgın tüm ülkelere yayılır. Küresel bir salgın patlak verir.

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri'ndeki (CDC) araştırmacılar mutasyon geçirmekte olan bu benzersiz biyolojik patojeninin kodunu çözmek üzere harekete geçerler. Müdür Yardımcısı Cheever (Laurence Fishburne) kendi kişisel kaygılarına karşın, büyümekte olan paniği yatıştırmaya çalışır ve genç, cesur bir doktoru (Kate Winslet) tehlikeye atmak zorunda kalır. Diğer taraftan, olası bir aşı ve onu ilk kimin elde edeceğine dair oluşan şüphelerin arasında, Dünya Sağlık Örgütü'nden Dr. Leonora Orantes (Marion Cotillard) karşı karşıya oldukları şeyin kaynağını bulmak üzere bir bağlantı ağı oluşturmaya çalışır.

Ölü sayısı artar, ve insanlar çökmekte olan bir toplumda gerek kendilerini gerek sevdiklerini korumak için mücadele ederken, aktivist bir blogcu (Jude Law) halka gerçekten ne olduğuna dair doğruların söylenmediğini iddia ederek, virüs kadar hızla yayılan bir paranoya ve korku salgınını tetikler.

Salgın – Contagion HD 1080p Türkçe Altyazılı” için 4 yorum yapılmış.

 1. efedor 7 Temmuz 2015 saat 00:31 # Ziyaretçi

  en kısa zamanda türkçe dublajını bekliyorum. inşAllah çıkar. tekrar izleyeceğim.

 2. kudret 22 Temmuz 2015 saat 00:40 # Ziyaretçi

  güzel film…

 3. Fırat 3 Ağustos 2015 saat 16:36 # Ziyaretçi

  İzlemeyin vakit kaybı bir film…

 4. Ahmet Turan 16 Eylül 2015 saat 23:19 # Kayıtlı Üye

  kesinlikle İZLEMEYİN hayatımda izlediğim en berbat filmlerden birisiydi.Oyuncu kadrosu ile göz boyuyor.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.