Sevimli Canavarlar 1 izle Türkçe Hd Monsters, Inc. 2001

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.1
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Sevimli Canavarlar 1 izle Türkçe Hd Monsters, Inc. 2001

Monsters, Inc. - Film Konusu:

Sevimli Canavarlar 1 (Monsters, Inc.) 720p izleyin. Filmi konusu:
Sevimli Canavarlar, Canavarlar Dünyası adında kendilerine has bir evrende yaşayan ve yaşamak için insanların korkularına ihtiyaç duyan farklı ve komik canavarlardır. Film bu canavarlardan Sulley ve arkadaşı Mike Wazowski'nin insanlarla karşılaştıkları an ortaya çıkan komik hikayesini anlatıyor. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanları korkutmak zorundadır. Çünkü insanların korktukları an attıkları çığlıklar bu sevimli canavarların yaşam kaynağıdır. Küçük bir kız çocuğu bir yanlışlık sonucu canavarların dünyasına gelir ve işler karışır. Çünkü insanların, bu ilginç yaratıkları zehirler şekilde etkilediğine inanılmaktadır ve ne yapacaklarını bilemeyen canavarlar salgın bir hastalığın ortaya çıkacağını sanırlar.
Toy Story, Up ve Wall-E gibi animasyon tarihinin en önemli filmlerini yapan Pixar, filmin çok tutulması üzerine 2013 yılında 3D versiyon olarak filmi tekrar gösterime çıkardı. Sevimli Canavarlar-Monsters, Inc. filmini Türkçe dublajlı olarak seyredeceksiniz. Görüntü kalitesi 720p HD kalitedir. İyi seyirler diler, yorumlarını bekleriz.

Sevimli Canavarlar 1 izle Türkçe Hd Monsters, Inc. 2001” için 2 yorum yapılmış.

  1. Abdullah ÖZKAN 5 Ağustos 2014 saat 17:13 # Kayıtlı Üye

    2001 yılında yapılmasına rağmen zamanının ötesinde bir 3D animasyon işçiliği ile hazırlanmış , konusuyla oldukça orjinal bir film.

  2. Kemal özen 7 Ağustos 2014 saat 00:05 # Ziyaretçi

    Daha fazla güzel ailecek izlenebilecek animasyon filmi atarmisin atarsanız çok seviniriz sizden olumlu veya olumsuz bir cevap bekliyorum iyi günler

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.