Sihirbazlar Çetesi (2013) Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç
7.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Sihirbazlar Çetesi (2013) Türkçe Altyazılı izle

Now You See Me - Film Konusu:

Sihirbazlar Çetesi filminde, Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grubumuz Mahşerin Dört Atlısı, yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında bazı şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadırlar. Başka çare bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri sürer ve ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus’tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma’nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya da Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibarettir?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı’nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.

Heyecan dolu, şaşırtıcı öyküsüyle bizden de yüksek puan alan bir film. İzlemenizi tavsiye ediyoruz.
sinemapol.org iyi seyirler diler.

Sihirbazlar Çetesi (2013) Türkçe Altyazılı izle” için 3 yorum yapılmış.

  1. Armağan YURTÇU 16 Haziran 2014 saat 19:57 # Kayıtlı Üye

    kesinlikle izlenmesi gereken bi film tavsiye ediyorum… 10 üzerinden 8 bence….

  2. can bolat 12 Temmuz 2014 saat 19:01 # Kayıtlı Üye

    Etkileyici film nedir? Beklentin belli bir limiti aşmamışken seni kendi dünyasına alıp şaşırtan filmdir kesinlikle. Sihirbazlar çetesi böyle bir film işte. 2013 de müthiş hasılat yapan, gişeleri alt üst eden filmleri düşününce bu filmin ne kadar da olağanüstü olduğunu düşünmeden edemiyorum. İnsan zekasına hakaret etmeden ve her sürpriziyle senin tatmin eden bu tür filmlerin devamını dilemekten başka yapacak bir şey yok sanırım. Başlangıç, Sihirbaz, Prestij ve şimdi de Sihirbazlar çetesi… İnsan bunları sinemada devamlı görmek istiyor. Ve umarım da görmeye devam ederiz…

  3. Mahmut Uslu 31 Mayıs 2017 saat 23:09 # Ziyaretçi

    görsel bir şölen. tavsiye ederim.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.