×
×

The Rover Takip 1080p izle (2014) Türkçe Altyazılı

Reklamı Geç
6.8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The Rover Takip 1080p izle (2014) Türkçe Altyazılı

The Rover - Film Konusu:

The Rover Takip 1080p izle (2014) Türkçe Altyazılı filminin konusu:
Kaliteli yapımlara çok sık rastlamadığımız suç-dram türünde başarılı bir film Takip (The Rover). Avustralya-Amerika ortak yapımı filminin yönetmen koltuğunda Avustralyalı yönetmen David Michôd var. 2010 senesinde çekilen ve eleştirmenler iyi not alan Hayvan Krallığı (Animal Kingdom) filminden kendisini hatırlayabilirsiniz. Takip ayrıca 2014 Cannes Film Festivali'nde özel seçki gösterim filmlerinden biri.
Anarşinin kol gezdiği bir dünyada yönetimler kontrolü kaybetmişlerdir. Talan ve hırsızlık kontrol edilemez düzeydedir. Suç heryerdedir. Ekonomik kriz 10 senelik uzun ömrünün zirvesine gelmiştir.
Eric (Guy Pierce) emekli bir askerdir. Zor geçen yıllarda elinde olan herşeyi yitirmiş şekilde hayatta kalmaya çalışmaktadır. Bir grup genç hırsız, yaptıkları plan ters gidince, kaçmak için Eric'in arabasını alırlar. arabsı çalınan Eric, grubun geride bıraktığı Rey'i (Robert Pattinson) de yanına alıp intikam için yola düşecektir. Artık tüm yaşam amacı bu intikam üzerine kuruludur.
Alacakaranlık (The Twilight) serisinden tanıdığımız Robert Pattinson, filmdeki oyunculuğuyla göz dolduruyor. Akıl Defteri (Memento) ile tanıdığımız Guy Pearce, filmdeki bir diğer başrol oyuncu. Scoot Mcnairy, Susan Prior ve Nash Edgerton Takip (The Rover) filminde dikkat çeken diğer isimler.
102 dakika süren filmin imdb puanı 6,7. 10.602 kullanıcıdan aldığı ortalamaoy bu şekilde. The Rover - Takip 1080p izle filmini Türkçe altyazılı full hd kalitede izleyeceksiniz. İyi seyirler dileriz.

The Rover Takip 1080p izle (2014) Türkçe Altyazılı” için 1 yorum yapılmış

  1. abuzer 17 Eylül 2014 saat 00:18 # Ziyaretçi

    bu filmi sonuna kadar izleyen kanseden ölür

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.