×
×

Tepenin Gözleri 2 (2007) Türkçe 1080p izle

Reklamı Geç
5.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Tepenin Gözleri 2 (2007) Türkçe 1080p izle

The Hills Have Eyes II - Film Konusu:

Carter ailesi ile başlayan kabus onlarla bitmedi?
Rutin görevleri arasında NewMexico sınırındaki bilim adamlarına ekipman taşımak olan bir grup asker kampa vardıklarında herkesin ortadan kaybolduğunu fark ederşer. Atomik araştırmalar yapan ekipten yalnızca yardım isteyen bir sinyal kalmıştır. Takım dağdan gelen sinyali araştırmaya karar verir. Eğer gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri varsa belki de bu ıssız tepeler arasında yalnız calışan bilim adamlarıdır? Carter ailesinin başına gelenlerden bir haber bu ıssız ve lanetli tepelerde araştırmaya girişirler. Ve onları da diğerlerini bekleyen yamyam mutantlar beklemektedir. Bu kez kötülerin gücü çok daha fazla ve soylarını devam ettirebilmek için çok daha akılcı ve saldırganlardır.
Tepenin Gözleri 2 (2007) The Hills Have Eyes II 1080p HD Türkçe Dublajlı izle

Tepenin Gözleri 2 (2007) Türkçe 1080p izle” için 10 yorum yapılmış.

 1. yetkin göner 9 Nisan 2015 saat 17:02 # Ziyaretçi

  neden bu sitede az yorum yapılıyor

 2. Semih Şen 9 Nisan 2015 saat 18:49 # Kayıtlı Üye

  İlki kadar beğenmesemde ilkinin hatrına puanım 7. Bir rivayete göre 3. çekilecekmiş umarım fazla uzun sürmez. Teşşekkürler Sinemapol..

 3. oguz 14 Nisan 2015 saat 02:18 # Ziyaretçi

  Site kaliteli izleme yönünden reklamdan kategori bakımından iyi . Ama arşiv çok kötü . Özellikle belirli alanlarda yerlerde diyebilirim . Uzun süredir takip ediyorum ama hala aynı . Bence arşivde genişletilir bu bazı gereksiz filmler yerine ilgi çeken filmler eklenmeye başlanırsa film siteleri arasında 1. olur . Umarım dikkate alırsınız .

  • VipAdmin 14 Nisan 2015 saat 13:34 #

   Kötü dediğin arşiv şu şekilde oğuz http://prntscr.com/6tkmlr
   Senin için gereksiz olan film başkasının izlemek için istek yaptığı bir film.
   İzlemek ya da sitede görmek istediğin film varsa o bahsettiğin ilgi çeken filmleri gönder lütfen bize. Öğrenmiş oluruz hangi filmler gerekli filmlermiş.

 4. oguz 14 Nisan 2015 saat 14:26 # Ziyaretçi

  Arşiv kötü derken film azlığından değil kalitesinden bahsediyorum. O kadar emek harcıyorsunuz ayırdığınız zamana yazık . İzlenme sayılarından da anlayabilirsiniz zaten .
  Ayrıca orda aynı filmin hem alt yazılısı hemde dublajı ayrı ayrı sanırım . Yani 1 film 3 yerde olabilir .
  İstek film olayı da film izleyecek adamın o an aklında bişey olmayabilir ama siteye girdiğinde izleyecek film bulması gerekir bence .
  Tekrar söyliyeyim ama fim izleme kalitesi bakımından çok iyisiniz bunu bozmayın hiç yoktan burda izleyebildiğimiz filmlerden zevk alallım.:)

  • VipAdmin 14 Nisan 2015 saat 15:37 #

   Kaliteyi neye göre belirliyorsun onu anlamaya çalışıyorum. Aynı filmin altına şaheser yazan da var zaman kaybı zamanda. Recep İvedik isteyen de var Kim Ku Duk filmleri isteyende. İran sinemasından istekler geldi dün mesela. Hint yapımı filmlere bu dönemde ağırlık veriyoruz. Yani hangi filmin “gereksiz” ya da “ilgi çeken” olduğu göreceli-kişisel bir durum. Herkesi bu konuda memnun etmek mümkün değil. Bu yüzden kalitesiz arşiv genellemeni, saygı duymakla birlikte, yanlış ve biraz insafsız buluyorum.
   Eğer genel izleyici kabulünü kalite olarak alırsak başka sitelerde bulunmayan festival filmlerini altyazılarını hazırlatıp yayınlıyoruz. Imdb Top 250 listesi bitmek üzere. Güncel filmler zaten 1080p versiyonları çıkınca düzenli paylaşılıyor.
   İzlenme sayıları ise tamamen sitenin ziyaretçi sayısı ile ilgili bir durum. Sadece 100-150 filmle milyon izleme sayıları alan film siteleri mevcut.
   Günlük en az 3-4 film yüklemeye çalışıyoruz. Uzun zamandır takip ettiğini ve değişme görmediğini söylüyorsun. Bu uzun süreye 1 sene desek, en az 1.000-1.500 civarında filme “hala aynı” diyerek kalitesiz demiş oluyorsun ki içlerinde eminim çok beğendiğin filmler vardır. Benim de eleştirim buna. Yüklenen film sayısını da bu yüzden verdim. Bir film ise en fazla 2 yerde oluyor. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı. Çok az sayıda filmin diğer seçeneği ekli zaten.
   Görüntü kalitemizle ilgili eleştiri yazsaydın zaten ciddiye alıp cevap vermezdim.
   Özetle izleyecek film bulup bulamaman tamamen senin film keyfinle, tercihlerinle, kalite algınla ilgili. Şu filmi izlemek istiyorum, şu yönetmenin ya da oyuncunun filmlerine ağırlık verirseniz sevinirim gibi istekler yaparsan senin film zevkin bizim de arşivimiz artabilir. Aksi halde tüm arşivi kötülemek ağır ve ciddiye alınmayacak yorumlar sınıfına girecektir.
   İyi seyirler dilerim.

 5. oguz 14 Nisan 2015 saat 19:47 # Ziyaretçi

  Ben hepsine kötü demiyorum çoğunuda izledim 10 numara filmlerde vardı .Ama şuan bölüm bölüm baktığımda izlenebilecek film kalmamış gibi .
  Ziyaretçi sayısı artırmanın yolu da bence izlenebilir film çeşitliliğinden geçiyor . 14 bin beğenisi var bu sitenin. Demek ki millet önce bakıyor filmi burda aratıp varsa izliyor yoksa başka sitede onu söylemek istemedim herkesi memnun etmek tabiki mümkün değil ama genel algılara göre film yüklemeniz lazım sayıyı artırmak için . Neyse benimki öneriydi teşekkür ederim .

 6. tayfun 19 Nisan 2015 saat 00:43 # Ziyaretçi

  on numara film ilki çok güzeldi ikincisi nasıl bakalım yeni izzliyorumm

 7. mehmet askun 31 Mayıs 2015 saat 12:45 # Kayıtlı Üye

  iki filmide çok güzel filmde tempo düşmüyor germeyi başarıyor sağlam film 🙂

 8. CENGİZ BAŞ 11 Ocak 2016 saat 19:41 # Kayıtlı Üye

  bu seri en beğendiğim korku filmlerinden biri

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.