×
×

Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi (2003) Türkçe Dublaj İzle

Reklamı Geç
6.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi (2003) Türkçe Dublaj İzle

Terminator 3: Rise of the Machines - Film Konusu:

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi - Terminator 3: Rise of the Machines Filminin Özeti;
Skynet’in Connor’ı öldürme ve insan ırkına savaş açma girişimlerine rağmen, 29 Ağustos 1997 günü geldiğinde, herhangi bir olay olmamıştı.
Artık 22 yaşında olan Connor “kayıt dışı” yaşamaktadır: Ne evi, ne kredi kartı, ne telefon numarası, ne de işi vardır. Yaşadığına dair hiçbir kayıt yoktur. Skynet tarafından izinin bulunmasına imkan yoktur. Ta ki
Skynet’in o güne dek ürettiği en gelişmiş cyborg öldürme makinesi T-X (KRISTANNA LOKEN) geleceğin gölgelerinden çıkıp gelene dek. Halefi T-1000 tarafından yarım bırakılan işi tamamlamak üzere geçmişe gönderilen bu makine, güzel olduğu kadar da acımasızdır. Ve tabi, T-X kendisinden önceki tüm terminatörlerden daha güçlü, daha tehlikeli ve daha yıkıcıdır.

Ama bu kez, Connor, Skynet’in öldürülecekler listesinde tek başına değildir. İyi niyetli uzman Kate Brewster, (CLAIRE DANES) uzak geçmişin ve umut vaat eden bugünün hayal bile edilemeyecek bir geleceğe uzandığını görecektir.... tabi eğer T-X’den kaçabilir ve ölmezse.

Connor ve Kate ,Yargı Günü’nün hızla yaklaştığını, ve kendileriyle dünyanın sonu arasında sadece üç saat kaldığını fark ettiklerinde, tek umutları, eskiden Connor’ın celladı olan eski model gizemli cyborg Terminatör’ün (ARNOLD SCHWARZENEGGER) bir kopyasıdır. Birlikte, teknolojik açıdan üstün olan T-X’i yenmeleri ve Yargı Günü tehdidini uzaklaştırmak zorundadırlar; yoksa medeniyetin çöküşüyle karşı karşıya kalacaklardır.

Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi (2003) Türkçe Dublaj İzle” için 2 yorum yapılmış.

  1. Guven Tekstil 8 Haziran 2015 saat 22:33 # Ziyaretçi

    felaket film

  2. engin 23 Ekim 2015 saat 16:03 # Ziyaretçi

    Teşekkürler ellerine sağlık

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.