×
×

The Lookout izle Gözcü Türkçe Dublaj (2007)

Reklamı Geç
7.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
The Lookout izle Gözcü Türkçe Dublaj (2007)

The Lookout - Film Konusu:

The Lookout izle Gözcü Türkçe Dublaj (2007)

The Lookout izle Gözcü Türkçe Dublaj, 2007 bir suç-dram-gerilim filmi. Joseph Gordon-Levitt başrolde. Orta-üst kalitede bir film diyebiliriz The Lookout izle için. Film ilk dakikalarında sizi sarmasına rağmen zamanla temposunu kaybediyor. Fragmandaki aksiyonlarla aynı oranda bir heyecan beklememek gerek. Yaklaşık 100 dakika süren The Look izle için gene de etkili bir film diyebiliriz.
Chris Pratt (Joseph Gordon-Levitt), geçirdiği bir kaza sonrası akli melekelerinin çoğunu kaybetmiş, hayatını zor bir süreçte yaşamaktadır. Görme engelli ev arkadaşı Lewis (Jeff Daniels) onun en büyük yardımcısı ve akıl hocasıdır. Günlük bankadaki işine giden, hayatını kolaylaştıracak notlar alan Chris rutin hayatını bu şekilde sürdürmektedir. Chris bir gün barda kendisine çok yakın davranan Gary Spargo (Matthew Goode) ile tanışır. Gary sayesinde Luvlee (Isla Fisher) ile de tanışacaktır. Chris bu genç kadından gerçekten etkilenir ve sıradan hayatını yeniden gözden geçirmeye başlar. Gary'nin banka soygunu için kendisinden yardım istemesiyle bu kararların sıralaması da değişecektir. Para güç demektir ve parayı kontrol eden gücü de kontrol eder.
The Lookout izle Gözcü Türkçe Dublaj 1080p film izle seçeneğiyle sizlerle. Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler. Takipte kalın.

The Lookout izle Gözcü Türkçe Dublaj (2007)” için 1 yorum yapılmış

  1. Hamza 5 Nisan 2015 saat 04:55 # Ziyaretçi

    5 para etmez ancak 4 eder

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.