Tiffanyde Kahvaltı (1961) Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç
7.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Tiffanyde Kahvaltı (1961) Türkçe Dublaj izle

Breakfast at Tiffany's - Film Konusu:

Amerikan sinemacı Blake Edwards'ın yönetmenliğini üstlendiği 1961 çıkışlı sinema filmi "Breakfast at Tiffany's" (Fiffany'de Kahvaltı), ülkemizde 1963 yılında vizyona girdi. Truman Capote'nin (bkz. "Capote", "Infamous") aynı adı taşıyan kitabından uyarlanan filmde Oscar Ödüllü aktris Audrey Hepburn ve 1994 senesinde hayatını kaybeden aktör George Peppard rol alıyor. Ayrıca, Oscar Ödüllü Amerikan aktris Patricia Neal ve 2003 senesinde hayatını kaybeden aktör Buddy Ebsen de filmde yer almakta. Filmle ilgili tuhaf bir notu da ekleyelim; Capote, kitabının film olacağını öğrenince Hepburn'un oynayacağı başkarakter için Marilyn Monroe'yi düşünmüş. Marilyn, bilinmeyen nedenlerden dolayı filmde yer almadı ve 1962 senesinde hayatını kaybetti.

Holly, bir apartman dairesinde yalnız başına yaşayan, hayatın yalnızca eğlenceli tarafını gören, umarsız ve yaşamını erkeklerden aldığı paralarla sürdüren genç bir kadındır. Tesadüf eseri tanıştığı ve üst katına taşınan genç adam Paul ise, Holly ile daha ilk günden tuhaf bir ilişki içerisine girmiş, genç kızın hızına zor da olsa ayak uydurmuştur.

Zengin erkeklerle yemeğe çıkıp, para alan Holly, arkadaş canlılıüğı sayesinde yeni komşusu Paul ile zamanla yakın bir arkadaşlık kurar. Ancak, isimsiz kedisi ve kendisine ait olmayan adıyla mutluluk oyunu oynayan genç kadın, çok geçmeden hayatın eğlenceli olmayan yönüyle de tanışacaktır.
Tiffanyde Kahvaltı - Breakfast at Tiffany's (1961) Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Tiffanyde Kahvaltı (1961) Türkçe Dublaj izle” için 2 yorum yapılmış.

  1. leo slan 2 Nisan 2015 saat 02:17 # Ziyaretçi

    tam bir amrkn klasiği… ayrıca audrey hepburn a rolu icabı bi sinir oldum … izleyin ama…..

  2. Keisuki Honda 2 Nisan 2015 saat 23:44 # Kayıtlı Üye

    Romantizm türü açısından başarılı bir film. Hepburn için bile izlenir. Ayrıca bu filme birlikte Capote ve To kill a Mockinbird izlenirse muhteşem bir zevk alınır. Gizli bir üçlemeyi oluşturuyor bu üç film.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.