X-Men Son Direniş (2006)

Reklamı Geç
6.8
Türkçe Dublaj
Hd 720p
X-Men Son Direniş (2006)

X-Men: The Last Stand - Film Konusu:

X-MEN: THE LAST STAND X-Men üçlemesinin son bölümüdür. Son bölümde X-Men topluluğu ilk kez bir seçim aşamasındadırlar. Yeni bir tedavi yöntemi bulunmuştur ve mutantlar tüm yetilerinden kurtularak normal insanlar gibi yaşayabileceklerdir. Onları insanlardan ve gerçek hayattan uzak tutan bu inanılmaz özelliklerinden arınıp arınmamaları konusunda ise mutantların lideri Charles Xavier, ve Magneto arasında gerçek bir görüş ayrılığı oluşmuştur. Son bir savaşın temelleri atılmaktadır. Son ve en büyük savaş.

X-MEN: THE LAST STAND bir çok toplumsal konuda sorgulamalar getiriyor: Uyum göstermek önyargıyı engeller mi? Kişisel özelliklerinden vazgeçerek eziyetten kurtulmak korkaklık mıdır? Büyük bir güce sahip olmak bir vergi midir yoksa lanet mi?

X-MEN: THE LAST STAND tüm X-Men filmlerinin yıldızlarını bir araya getiriyor: Hugh Jackman (Wolverine), Halle Berry (Storm), Ian McKellen (Magneto), Patrick Stewart (Xavier), Famke Janssen (Jean Gray), Anna Paquin (Rogue), Rebecca Romijn (Mystique), James Marsden ( Cyclops), Shawn Ashmore (Iceman), Aaron Stanford (Pyro) ve Daniel Cudmore (Colossus). Bu filmde yeni karakterler de katılıyor X-Men’e Kelsey Grammer’ı Dr. Henry McCoy (Beast), Vinnie Jones’u Juggernaut, Ellen Page’i Kitty Pride ( Shadowcat), Ben Foster’ı ise Angel rolü ile tanıyacağız. Filmin yönetmenliğini After The Sunset, Red Dragon ve Rush Hour gibi filmlerinden tanıdığımız Brett Ratner üstleniyor.

X-MEN: LAST STAND’in yapımcılığını ise diğer X-Men filmlerinin de yapımcıları olan Lauren Shuler Donner ve Ralph Winter üstleniyorlar. Filmin Senaryosu ise Zak Penn & Simon Kinberg’e ait.

X-Men Son Direniş (2006)” için 4 yorum yapılmış.

 1. aff edilmeyen 7 Mayıs 2014 saat 18:57 # Kayıtlı Üye

  Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler… filmlerin görüntü ve ses kaliteleri gayet iyi.
  X-men in bu filmi 9 dakikalık olmuş, ilgilenebilir seniz sevinirim.
  İyi çalışmalar…

 2. Ottoman 31 Mayıs 2014 saat 11:05 # Ziyaretçi

  evet maalesef eksik kalmış

 3. sonax 15 Şubat 2015 saat 04:39 # Ziyaretçi

  bu filmin kaitesi diğerlerine göre bayağı düşük

  • LeoS 15 Şubat 2015 saat 05:12 #

   sonax kontrol ederim sorun varsa tekrar elden geçiririm 🙂

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.